EuroPolift

SERWIS I NAPRAWA

Profesjonalny gwarancyjny i pogwarancyjny serwis żurawi. dojedziemy do klienta we wskazane miejsce na terenie całego kraju.

Profesjonalny gwarancyjny i pogwarancyjny

Szanowni Państwo  dysponujemy mobilnym serwisem – dojazd na terenie całego kraju.

  • Posiadamy kadrę wyspecjalizowanych mechaników posiadających stosowną wiedzę do naprawy każdych usterek mechanicznych i elektrycznych również w dźwigach takich marek jak : FAUN, KRUPP, GROVE, GOTTWALD, LIEBHERR.
  • Nasz serwis mobilny jest do Państwa dyspozycji.
  • Nasze koszty części zamiennych są konkurencyjne na rynku .
  • Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza, prosimy o dokładny opis uszkodzonych części.
  • Jeżeli posiadają Państwo zdjęcia uszkodzonych elementów lub zdjęcia kodów błędów prosimy o przesłanie ich w poniższym formularzu, nasi specjaliści odezwą się do Państwa w ciągu godziny.
  • Części zamienne oryginalne lub regenerowane opłacane są przez klienta przed ich zamontowaniem na sprzęcie przez nasz serwis lub/i zgodnie z warunkami sprzedaży części zamiennych umieszczonymi na naszej stronie

Partner w serwisie maszyn

Serwis


Firma EUROPOLIFT oferuje profesjonalny gwarancyjny i pogwarancyjny serwis żurawi. Nasze usługi są mobilne; dojedziemy do klienta we wskazane miejsce na terenie całego kraju. Zatrudniamy dysponujących fachową wiedzą wyspecjalizowanych mechaników, którzy precyzyjnie naprawią państwa sprzęt i usuną każdego typu usterkę mechaniczną czy elektryczną. Jednym z obszarów naszej działalności jest naprawa żurawi takich marek jak FAUN, KRUPP, GROVE, GOTTWALD i LIEBHERR. Oryginalne części zamienne do maszyn budowlanych i dźwigów EUROPOLIFT sprzedaje w konkurencyjnych cenach. W celu zgłoszenia zapotrzebowania na naprawę sprzętu prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Zalecane jest podanie w nim dokładnego opisu uszkodzonych części. Bardzo przydatne dla naszych specjalistów będą też zdjęcia uszkodzonych elementów lub kodów błędów. Pracownicy serwisu firmy EUROPOLIFT skontaktują się z państwem w ciągu godziny od otrzymania zgłoszenia. Opłata za części zamienne oryginalne lub regenerowane pobierana jest przed ich zamontowaniem przez serwis – rozliczana zgodnie z warunkami ich sprzedaży, o których informujemy na stronie internetowej EUROPOLIFT.